Rýmařov, Žižkova 1281/12
Opláštění interiéru sádrokartem dřevostaveb typu okal - ukázka práce
Opláštění interiéru sádrokartem dřevostaveb typu okal - REMA Rekonstrukce dřevostaveb Macek

OPLÁŠTĚNÍ INTERIÉRU SÁDROKARTONEM

Nabízíme provedení sádrokartonového obkladu stěn, montáž sádrokartonových příček a podhledů. Montáž sádrokartonu v interiéru se provádí z důvodu estetického, ale zároveň plní i funkci izolace hlukové a tepelné. Zlikvidují se nevkusné spoje stropních elementů a odstraní se všechny lišty, které zakrývají spoje panelů. Dům tak působí uceleným dojmem klasické zděné stavby. Úprava povrchu může být pouze výmalba, nebo se použijí přetíratelné strukturální tapety. V poslední době se na přání zákazníků používají i tapety vliesové a vinylové.

V koupelnách se používá sádrokarton impregnovaný a při profesionálním použití izolačních materiálů se tak zamezí úniku vlhkosti do stěn a následnému vzniku plísní.

Provádíme tyto práce:

  • Obklady stěn a stropů sádrokartonem
  • Montáž sádrokartonových podhledů
  • Instalace sádrokartonových příček
  • Nátěry sádrokartonu a sádrokartonových interiérů

Máte dotaz nebo chcete nabidku? Neváhejte a napište nám.

Interiérové práce dřevostavby, Revitalice dřevostaveb, Dispoziční změny dřevostaveb, Sádrokartony a podhledy dřevostavby, Půdní vestavba u dřevostaveb, Enegetické ztráty dřevostavby, Rekonstrukce dřevostaveb, Rekonstrukce na klíč - dřevostavby, Výměna rozvodů vody, radiátoru... dřevostavby, Rekostrukce dřevostaveb - REMA , REMA - Jaroslav Macek